dokument | Formatovani-dokumentu.cz

dokument

Jak vytvořit obsah ve Wordu? (víceúrovňové číslování)

Typickým úkolem při psaní práce většího rozsahu je vytvoření obsahu dokumentu. Obsah práce by měl obsahovat nadpisy vybraných úrovní kapitol včetně případného číslování kapitol a číslo stránky, na které kapitola začíná. Relativně jednoduché by bylo zkopírovat všechny nadpisy po dokončení práce, přidat ručně čísla stránek se správným tabulátorem.

Jaké práce (dokumenty) formátujete?

Zabýváme se formátováním dokumentů jako jsou bakalářské práce, diplomové práce, disertační práce, ročníkové práce, absolventské práce, seminární práce, obchodní dokumenty, smlouvy a jiné. Pokud si nejste jistí, jestli Váš dokument spadá do našeho portfolia služeb, neváhejte se zeptat. Budeme se Vám snažit nabídnout to nejlepší možné řešení, které Vám bude plně vyhovovat a nejlépe splňovat Vaše požadavky.

Čas strávený nad formátováním dokumentu

Už jste se někdy trápili s formátováním Vaší práce dlouhé hodiny bez výsledku? Není jednodušší tvořit pouze text dokumentu a nechat zpracování formátu na profesionálech? Ideálním příkladem může být psaní bakalářské / diplomové / semestrální práce.

Škola vám stanoví dokument s požadavky na formátování, který nám můžete poskytnout, a my pro Vás dokument naformátujeme přesně dle Vámi dodaných požadavků. Pokud uvedete při objednávce i zdroj požadavků na formátování dokumentu, může se stát, že vám bude dokument zpracován v rychlejším termínu.

Samozřejmě z vlastních zkušeností víme, že na vše je dostatek času, dokud nehoří termín, proto se vám snažíme vyjít vstříc. Objednávku našich služeb máte vyřízenou během několika minut, formátování dokumentu Vám může zabrat mnohem více.

Přihlásit se k odběru RSS - dokument