Ceník poskytovaných služeb | Formatovani-dokumentu.cz

Ceník poskytovaných služeb

Recenze zákazníků

 • Jana Vopatová
  (22.02.2018)
   
  (Vynikající)

  Vše v naprostém pořádku, výborná komunikace, přátelské, pohotové jednání. A hlavně profesionální naformátování práce. Jsem moc ráda, že jsem služeb využila :-)

 • Renata
  (15.02.2018)
   
  (Perfektní)
  Oceňuji pružnost, rychlost a vstřícnost.

 • Romana
  (13.02.2018)
   
  (Perfektní)

  Vše bylo rychlé, kvalitní,rady a doporučení přínosné a profesionální.Vaše služby s důvěrou doporučuji všem spolužákům.Děkuji.

 • Lucka
  (09.02.2018)
   
  (Velmi dobrý)
  Vše v naprostém pořádku, děkuji.
 • Marek S.
  (30.01.2018)
   
  (Perfektní)
  Vaše práce byla rychlá a výborně odvedena!
 • Frydrychová
  (28.01.2018)
   
  (Perfektní)

  Jak jsem psala již v prvním dotazníku. Komunikace rychlá, vždy ochota, vždy řešení,vždy pomoc a vstřícost

 • Kristýna Turečková
  (25.01.2018)
   
  (Velmi dobrý)

  Velmi si práci týmu Formátování dokumentů chválím, byla odvedena nejen profesionálně, ale i ve velmi krátkém časovém horizontu. Dokonce i v poslední den, kdy se mi v práci objevil mnou zaviněný problém, reagoval pan Ing. Tomáš Novotný již v brzkých ranních hodinách. Vřele doporučuji pro ty, kteří nesnáší formátování ve Wordu, anglické překlady a stylistika nepatří mezi jejich silné stránky. I ti můžou dostat, stejně jako já, posudek za A:)

 • Eliška
  (24.01.2018)
   
  (Perfektní)

  Krátké hodnocení za služby, které jsem obdržela a i nad rámec povinností či dommluvy, by nebylo slušné. Pro dlouhé hodnocení není místa:-) Službu bych doporučila každému, kdo chce mít jistotu, že jeho práce bude po stránce formátování i jazykové korektury, v pořádku. Než se trápit či odevzdat ne příliš graficky a formátově nevzhlednou práci, je lepší oslovit profesionály. Formátování bylo rychlé, komunikace probíhala obratem, zpětné vazby rychlé-SUPR

 • Martina
  (16.01.2018)
   
  (Vynikající)

  Profesionální úroveň -komunikace, zpracování, precizní, rychlá a kvalitně odvedená práce, doporučuji.

 • Renata
  (08.01.2018)
   
  (Vynikající)

  Ráda jsem využila služeb Formátování dokumentů, jsem velice spokojená s provedením, ochotou a rychlostí zpracování. Příště určitě využiji nabízené služby.

Cena formátování bakalářských a diplomových prací

Cena formátování bakalářské / diplmové práce závisí na počtu stránek a rychlosti zpracování zakázky. Konkrétní cenu spočítá eshop pro každou objednávku dle zákazníkem zvolených parametrů. Začněte výběrem tarifu a pak vyplňte údaje o počtu formátovaných stran.

Spočítat cenu formátování

Cena jazykové a gramatické korektury

Korektura se počítá na normostrany oproti klasickým stránkám u formátování. Nejlevnější jazyková korektura vychází na 25 Kč za normostranu. Cena závisí na počtu zvolených normostran a rychlosti zpracování korektury.

Spočítat cenu jazykové korektury

Zpětná vazba nalezených chyb

Při formátování textu se autor může často dopouštět chyb oproti normám, které se pro tyto účely používají. Značnou část takových chyb opravujeme automaticky. Můžeme ale vypsat kompletní seznam prohřešků a informovat autora práce, aby si chyby uvědomil a nadále neopakoval. Cena zpětné vazby je 200 Kč.