Ceník poskytovaných služeb | Formatovani-dokumentu.cz

Ceník poskytovaných služeb

Recenze zákazníků

 • Honza
  (21.04.2018)
   
  (Perfektní)

  Formátování bylo dobré s výhradou. V závěru práce jsem musel upravit rozložení textu a obrázků na stránce. Prakticky téměř ve všech případech byl úvodní text před obrázkem na jedné straně a vlastní obrázek samostatně na straně další. Jinak spokojenost.

 • (20.04.2018)
   
  (Perfektní)
  Vše v pořádku, práce vypadá mnohem upraveněji.
 • Eva
  (18.04.2018)
   
  (Perfektní)

  Výborné a kvalitní zpracování. Rychlost byla překvapivá. Zároveň užitečné rady a poznámky k tomu, co a jak bylo uděláno. Nechyběly ani další doporučení pro práci ve wordu a upozornění na co si dávat pozor. Stoprocentně využiji těchto služeb znovu.

 • Gabča
  (17.04.2018)
   
  (Perfektní)

  Skvělá spolupráce. Rychlá reakce na e-maily. Mohu jenom doporučit. Práce vypadá velmi dobře.

 • Lucie Čermáková
  (17.04.2018)
   
  (Perfektní)
  Byla jsem naprosto spokojená s výsledkem a rychlostí. Mnohokrát Vám děkuji.
 • Michaela
  (15.04.2018)
   
  (Perfektní)
  Děkuji za pomoc, služby rychlé, kvalitní

 • Andrea
  (15.04.2018)
   
  (Vynikající)
  Rychlí a velice ochotní
 • Michaela
  (14.04.2018)
   
  (Perfektní)
  Vše proběhlo v pořádku, ochota doupravit požadavky, které byly navíc.
 • Pavel
  (13.04.2018)
   
  (Velmi dobrý)

  Jednoduché objednání naformátování, výborná komunikace, profesionální přístup. Práce byla v požadovanou dobu připravena.

 • Jana Vopatová
  (11.04.2018)
   
  (Perfektní)

  Velká profesionalita a vstřícnost. Nejprve jsem nechala práci naformátovat, poté jazykovou korekturu. Naprostá spokojenost. Ještě jsem musela text práce před odevzdáním pozměnit a formátování se mi rozházelo díky mému "PC analfabetismu" :-) a pan inženýr mi vše dal bleskurychle zadarmo do pořádku. Za mne tedy rozhodně hodnotím na 1*

Cena formátování bakalářských a diplomových prací

Cena formátování bakalářské / diplmové práce závisí na počtu stránek a rychlosti zpracování zakázky. Konkrétní cenu spočítá eshop pro každou objednávku dle zákazníkem zvolených parametrů. Začněte výběrem tarifu a pak vyplňte údaje o počtu formátovaných stran.

Spočítat cenu formátování

Cena jazykové a gramatické korektury

Korektura se počítá na normostrany oproti klasickým stránkám u formátování. Nejlevnější jazyková korektura vychází na 25 Kč za normostranu. Cena závisí na počtu zvolených normostran a rychlosti zpracování korektury.

Spočítat cenu jazykové korektury

Zpětná vazba nalezených chyb

Při formátování textu se autor může často dopouštět chyb oproti normám, které se pro tyto účely používají. Značnou část takových chyb opravujeme automaticky. Můžeme ale vypsat kompletní seznam prohřešků a informovat autora práce, aby si chyby uvědomil a nadále neopakoval. Cena zpětné vazby je 200 Kč.