Affiliate program | Formatovani-dokumentu.cz

Affiliate program

Máte své vlastní webové stránky, jste tiskařská společnost, máte hodně studujících kamarádů, pracujete se studenty? Pak právě pro vás je určen náš provizní affiliate program. Doporučte naše služby (formátování prací, jakyzová a gramatická korektura, ...) a získejte provizi 10 % z každé realizované objednávky.

Provize 10 % z každé realizované objednávky

Za každou realizovanou (uhrazenou a dokončenou) objednávku se automaticky připočte 10 % z ceny objednávky na affiliate účet.  

Modelové situace

  • Firma "Tiskaři ABC" poskytuje tisk a vazbu bakalářských a diplomových prací. Firma umístí affiliate odkaz například do emailu s objednávkou tisku a vazby a na své webové stránky. Návštěvníci webu si před tiskem a vazbou objednají formátování své práce a firma "Tiskaři ABC" obdrží provizi z realizované objednávky na svůj affiliate účet. Po dosažení provize vyšší, než je 500 Kč, si firma "Tiskaři ABC" zažádá o výplatu, která jim bude oproti faktuře zaslána na požadované číslo účtu.
  • Student Adam Vomáčka pošle affiliate odkaz spolužákům. Z realizovaných objednávek získá na svůj účet affiliate provizi ve výši 345 Kč. Adam si bude chtít objednat formátování své bakalářské práce a do poznámky objednávky uvede, že má být objednávka levnější o provizi, kterou má na svém affiliate účtu. Cena objednávky bude z naší strany snížena o výši stávající affiliate provize. Pokud se bude Adamovi hodně dařit, může mít objednávku zdarma.

Platnost affiliate cookie 30 dní

Od doby, kdy klikne doporučený návštěvník na affiliate odkaz, systém připisuje provize po dobu následujících 30 dní. Pokud klikne na odkaz znovu, opět se platnost affiliate cookie obnoví. 

Unikátní odkazy pro sdílení

Každý, kdo je zapojený do affiliate programu, získá unikátní odkazy a bannery pro sdílení. Sdílet odkazy můžete např. na svém webu, v emailech, přes Facebook apod.

Výplata od 500 Kč pro firmy

Jakmile nasbíráte více jak 500 Kč v affiliate bodech, můžete si zažádat o vyplacení. Pro ty, kdo mají možnost vystavit fakturu, je situace velmi jednoduchá. Vystavíte fakturu (nebo proformu - zálohovou fakturu) a peníze budou zaslány na požadované číslo účtu. Pro ty, kteří nemají možnost vystavit fakturu, nabízíme úhradu jejich objednávky právě z affiliate provizí (viz modelové situace Adam Vomáčka). 

Jak na to?

  1. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte,
  2. V pravém menu s názvem Administrace klikněte na Affiliate centrum,
  3. URL adresu z textového pole použijte pro sdílení (webové stránky, email, Facebook, ...).