Affiliate program | Formatovani-dokumentu.cz

Affiliate program

Pro studenty i pro firmy

Máte hodně studujících kamarádů, pracujete se studenty nebo máte vlastní webové stránky? Pak právě pro vás je určen náš provizní affiliate program. Doporučte naše služby (formátování prací, jakyzová a gramatická korektura, ...) a získejte provizi 10 % z každé realizované objednávky.

Provize 10 % z každé realizované objednávky

Za každou realizovanou (uhrazenou a dokončenou) objednávku se automaticky získáte 10 % z ceny objednávky formou slevového kódu.

Modelové situace pro studenty

  • Student Adam pošle affiliate odkaz spolužákům. Z realizovaných objednávek získá tři slevové kódy ve výši 100, 200 a 300 Kč. Adam si bude chtít objednat formátování své bakalářské práce a do poznámky objednávky uvede všechny tři slevové kódy. Cena objednávky bude z naší strany snížena o součet všech slevových kódů (600 Kč). Pokud se bude Adamovi hodně dařit, může mít objednávku formátování zcela zdarma.

Modelové situace pro firmy

  • Firma "Tiskaři ABC" poskytuje tisk a vazbu bakalářských a diplomových prací. Firma umístí affiliate odkaz například na své webové stránky. Návštěvníci webu si před tiskem a vazbou objednají formátování své práce a firma "Tiskaři ABC" obdrží provizi z realizované objednávky na svůj affiliate účet. Po dosažení provize vyšší, než je 500 Kč, si firma "Tiskaři ABC" zažádá o výplatu, která jim bude oproti faktuře zaslána na požadované číslo účtu.

Platnost affiliate cookie 30 dní

Od doby, kdy klikne doporučený návštěvník na affiliate odkaz, systém připisuje provize po dobu následujících 30 dní. Pokud klikne na odkaz znovu, opět se platnost affiliate cookie obnoví. Získané slevové kódy však časové omezení nemají.

Unikátní odkazy pro sdílení

Každý, kdo je zapojený do affiliate programu, získá unikátní odkazy a bannery pro sdílení. Sdílet odkazy můžete např. na svém webu, v emailech, přes Facebook apod.

Výplata od 500 Kč pro firmy

Jakmile nasbíráte více jak 500 Kč v affiliate bodech, můžete si zažádat o vyplacení. Pro ty, kdo mají možnost vystavit fakturu, je situace velmi jednoduchá. Vystavíte fakturu (nebo proformu - zálohovou fakturu) a peníze budou zaslány na požadované číslo účtu. Pro ty, kteří nemají možnost vystavit fakturu, nabízíme úhradu jejich objednávky právě ze slevových kódů (viz modelové situace Adam). 

Jak na to?

  1. Zaregistrujte se, nebo se přihlašte,
  2. V pravém menu s názvem Administrace klikněte na Affiliate centrum,
  3. URL adresu z textového pole použijte pro sdílení (Facebook skupina školywebové stránky, email, ...).