Časté dotazy | Formatovani-dokumentu.cz

Časté dotazy

 • Ano, úpravy již naformátovaného dokumentu jsou možné. Po naformátování obdržíte práci v DOCX (resp. DOC nebo ODT, když budete potřebovat) i v PDF souboru. Můžete tedy práci samovolně upravovat.

  Pro úpravu z naší strany slouží bonusové úpravy. Pokud vyčerpáte všechny volné úpravy, které jsou aktuálně nabízeny k danému tarifu, rádi vám pomůžeme s rozumně zpoplatněnou úpravou.

 • Počítáte s tím, že vám dochází čas na odevzdání vašeho dokumentu? Aby naše zpracování mohlo proběhnout v co nejkratším čase, doporučujeme vytvořit objednávku s dostatečným předstihem. Do objednávky nebudete zadávat soubor s textem, ale pouze soubor s požadavky či metodickými pokyny. Po uhrazení objednávky připravíme šablonu, potom bude už jen na Vás, za jak dlouho text Vaší práce do šablony doplnite. 

 • Požadavky na zpracování formátu dokumentu ve většině případů stanovuje například instituce v metodických pokynech pro vypracování závěrečných prací. Jedná se o dokument, který obsahuje bodový souhrn všech požadovaných náležitostí. Samozřejmostí je pak připsání vlastních požadavků, které si autor přeje zpracovat. Seznam všech pokynů pro naformátování dokumentu je přikládán při tvorbě objednávky v samostatném souboru. Příklad požadavků může vypadat takto:

 • Zabýváme se formátováním dokumentů jako jsou bakalářské práce, diplomové práce, disertační práce, ročníkové práce, absolventské práce, seminární práce, obchodní dokumenty, smlouvy a jiné. Pokud si nejste jistí, jestli Váš dokument spadá do našeho portfolia služeb, neváhejte se zeptat. Budeme se Vám snažit nabídnout to nejlepší možné řešení, které Vám bude plně vyhovovat a nejlépe splňovat Vaše požadavky.

 • Protože z vlastních zkušeností víme, jak je těžké hledat chyby ve svém vlastním textu, nabízíme Vám spolupráci při jejich hledání. Pokud si k formátování dokumentu objednáte i zpětnou vazbu nalezených chyb, budeme Vás kontaktovat s případnými nalezenými gramatickými či stylistickými chybami.

 • Rozhodnutí mezi zpracováním konkrétního typu závisí na čase, který máte k dispozici. Samozřejmě se snažíme zpracovat objednávky v co možná nejkratším časovém termínu, ale vzhledem k povaze poskytovaných služeb jsme zavedli zmíněné druhy rychlosti zpracování. Typické období špičky objednávek nastává před státními závěrečnými zkouškami v květnu nebo v červnu, podobně u SZZ září i v termínu před lednovými SZZ.

 • Veškeré požadavky na naformátování vaší bakalářské / diplomové práce (či jiného dokumentu) je potřeba uvést písemně. Možnosti, jak dosáhnout vznesení požadavku jsou následující:

 • Cena za naformátované stránky se liší v závislosti na více parametrech. Hlavním parametrem je zvolená rychlost formátování. Nejnižší průměrná cena za stránku vychází při výběru tarifu normálního formátování. Při zvolení rychlejšího zpracování cena úměrně roste.

 • Bojíte se, že by zaslání Vaší práce mohlo být zneužito? Pomůžeme Vám vyřešit i tuto situaci. Nejjistějším způsobem, který poskytujeme, je zaslání čestného prohlášení o nakládání s Vaší prací. Ještě, než nám práci odešlete, můžete nás kontaktovat s požadavkem, abychom Vám zaslali čestné prohlášení. V takovém požadavku musí být uvedeno:

 • Ano, seminární práce samozřejmě formátujeme také. Nerozlišujeme, o jakou práci se jedná. Můžete se podívat např. do referenčních prací, kde jsou zařazeny ukázky různých druhů prací. Pokud máte tedy zájem o naformátování své seminární práce, nebo případně jenom drobnou pomoc s úpravou, určitě se na nás můžete obrátit. Můžete využít přímo kompletního formátování, nebo nás kontaktovat s individuálním dotazem.

Stránky