úprava dokumentu | Formatovani-dokumentu.cz

úprava dokumentu

Úprava bakalářské práce

Bakalářská práce může být jedním z prvních dokumentů, které člověk na vysoké škole nechává tisknout a svázat. Je proto vhodné mít obsah práce správně naformátovaný, protože celkové hodnocení tvoří právě kombinace kvality textu a kvality formátování.

Pokud ještě nemáte zkušenosti s úpravou vlastní bakalářské práce, pomůžeme Vám s naformátováním obsahu, abyste se plně mohli věnovat psaní textu. Příkladem Vám mohou být referenční práce našich spokojených zákazníků.

Bonusové úpravy zdarma

Pro získání bonusových úprav Vašeho dokumentu zdarma stačí naspat odkaz na web, přes který se zaregistrují další lidé. Odkaz můžete poslat např. na studentské fórum školy, facebook skupinu, vlastní webové stránky atd ... Za každých 5 lidí získaný přes Váš odkaz, dostanete jednu bonusovou úpravu zdarma. Stačí postupovat následovně:

  1. zaregistrujte se na našich stránkách,
  2. otevřete si svou osobní stránku,
  3. zkopírujte Váš referenční odkaz a publikujte ho někde na internetu.

Jakmile se přes Váš odkaz někdo zaregistruje, hned se ve Vašem profilu zobrazí informace, kolik už máte připsaných referencí. Doporučujeme zmíněný proces začít co nejdříve, aby jste do budoucna mohli sbírat bonusové body. Čím více odkazů zašlete, tím větší máte možnost získat Vaše bonusové body.

Přidat bonusovou úpravu

Přidat bonusovou úpravu

Po získání dostatečného počtu referujících můžete zažádat o bonusovou úpravu přes výše uvedený odkaz. Vyplňte objednávku i když bude mít nulovou cenu, aby mohla být úprava zpracována. 

Co se stane, když bude počet naformátovaných stránek větší, než počet objednaných stránek?

V případě, že si objednáte například 50 stránek k naformátování a výsledný dokument bude obsahovat 60 stránek, bude vám objednávka upravena a vystavena nová výzva k zaplacení. V případě, že už jste zaplatili původní výzvu, bude vám vystavena výzva na rozdílovou částku.

Mohu upravovat dokument po odeslání?

Ano, úpravy již naformátovaného dokumentu jsou možné. Po naformátování obdržíte práci v DOCX (resp. DOC nebo ODT, když budete potřebovat) i v PDF souboru. Můžete tedy práci samovolně upravovat.

Pro úpravu z naší strany slouží bonusové úpravy. Pokud vyčerpáte všechny volné úpravy, které jsou aktuálně nabízeny k danému tarifu, rádi vám pomůžeme s rozumně zpoplatněnou úpravou.

Přihlásit se k odběru RSS - úprava dokumentu