Úprava bakalářské práce | Formatovani-dokumentu.cz

Úprava bakalářské práce

Bakalářská práce může být jedním z prvních dokumentů, které člověk na vysoké škole nechává tisknout a svázat. Je proto vhodné mít obsah práce správně naformátovaný, protože celkové hodnocení tvoří právě kombinace kvality textu a kvality formátování.

Pokud ještě nemáte zkušenosti s úpravou vlastní bakalářské práce, pomůžeme Vám s naformátováním obsahu, abyste se plně mohli věnovat psaní textu. Příkladem Vám mohou být referenční práce našich spokojených zákazníků.

Komentáře

2

Dobrý den, nevím kam to zařadit, mám takový problém z ničeho nic se mi pod tabulkou v půlce stránky zbytek textu posunul na další přičemž jsou to asi 3 řádky a nemůžu ho vložit zpět. Pod tabulku nejde vůbec nakliknout. Když tam kliknu tabulka se mi zvětší až na spodek stránky a po zkrácení se mi tam ten text na chvíli vloží pod ní ale po chvíli zase zmizí zpět. Nevíte co s tím je? Děkuji :)

Obrázek uživatele Tom

Jednou z možností je to, že je text svázaný s následujícím. Ale asi to může být i jinou příčinou. Nejlépe práci zaslat emailem na info@formatovani-dokumentu.cz, aby bylo možné zjistit přesně, co je příčinou.