Zrychlené formátování | Formatovani-dokumentu.cz

Zrychlené formátování

Zrychlené formátování lze využít, pokud už přeci jenom nezbývá tolik času např. před termínem odevzdání práce. Zároveň se jedná o variantu, která je ideálním kompromisem mezi termínem dodání a cenou za zpracování textu. Každá práce je zpracována do čtyř dnů (maximálně). Snažíme se ale práce zpracovat v co nejkratším možném termínu - v závislosti na vytížení.

Vyberte počet stránek, kolik Váš dokument obsahuje. Případných nesrovnalostí se nemusíte bát, následně Vám je pomůžeme vyřešit.
V případě, že chcete nahrát text později, stačí nahrát prázdný soubor a práci poslat např. následně emailem. Velké soubory můžete zaslat např. přes http://uschovna.cz a následně odkaz zaslat emailem.
Např. metodické pokyny pro zpracování práce, vlastní požadavky na zpracování.
Pokud najdeme při formátování nějaké chyby, rádi Vám pomůžeme s jejich opravením. Jedná se o chyby oproti ISO normám a ČSN.
Zašleme Vám informace nalezené pravděpodobnosti vzniklých plagiátů. Práce jsou kontrolovány oproti databázi elektronických dokumentů, záleží tedy na konkrétním obsahu testovaných dokumentů (konkrétní shody textů centrální systém zobrazuje za poplatek).