rychlost zpracování | Formatovani-dokumentu.cz

rychlost zpracování

Zrychlení jazykové korektury

Nyní již poskytujeme i jazykovou korekturu s rychlostí zpracování do dvou dnů. Často se taková možnost může hodit, když opravdu není dostatek času na odevzdání práce. Však to každý zná - ty termíny :) Abychom stihli práci kompletně zkontrolovat po jazykové i gramatické stránce, omezili jsme počet normostran na 60. Pokud se rychlost zpracování korektury osvědčí, rádi nabídneme k dispozici zpracování i více stránek. Pokud je Vaše práce delší, můžete samozřejmě objednat další tarify jazykové korektury.

Věříme, že takto vyjdeme vstříc všem zákazníkům, kteří se po této možnosti sháněli. Spolu s expresním formátováním práce tak je možné mít práci hotovou do čtyř dnů (2 dny formátování a 2 dny korektura). Pokud to je možné stihnout, snažíme se vyjít vstříc a odevzdávat naformátované a zkontrolované práce co nejrychleji. Dost studentů má však stejný termín pro odevzdávání závěrečné práce, takže se ale musí počítat i se špičkou, kdy je celkový počet stránek na kontrolu / formátování opravdu veliký.

Jak mám urychlit naformátování mého dokumentu?

Počítáte s tím, že vám dochází čas na odevzdání vašeho dokumentu? Aby naše zpracování mohlo proběhnout v co nejkratším čase, doporučujeme vytvořit objednávku s dostatečným předstihem. Do objednávky nebudete zadávat soubor s textem, ale pouze soubor s požadavky či metodickými pokyny. Po uhrazení objednávky připravíme šablonu, potom bude už jen na Vás, za jak dlouho text Vaší práce do šablony doplnite. 

Zároveň doporučujeme po úhradě objednávky (převod peněz na účet) zaslat potvrzení o úhradě - např. ve formě screenshotu obrazovky nebo potvrzením o úhradě přímo z banky. Často banka zasílá emaily o odeslaných penězích, ten také stačí přeposlat. Potvrzení zasílejte na email info@formatovani-dokumentu.cz.

Jak rychle bude zpracován můj dokument?

Dokumenty jsou zpracovávány podle příchozích plateb. Tedy podle data připsání částky na náš bankovní účet. Pokud využijete možnost expresního zpracování, bude dokument zpracován přednostně před zrychleným zpracováním. Ekvivalentní postup je u přednosti zrychleného zpracování před normálním zpracováním. I zde platí, že všechna zpracování dokumentů jsou řazena podle data připsání částky na náš účet. Pokud se rozhodnete pro platbu až po dokončení formátování, bude Váš dokument zařazen na konec fronty aktuálně zpracovávaných dokumentů. 

 

V následující tabulce je demonstrován postup při zpracování objednávek v rámci jednoho dne:

Připsání platby 9:00 10:00 14:00 8:00 17:00 7:00 9:00 13:00 10:00
Fronta expresní zpracování expresní zpracování expresní zpracování zrychlené zpracování zrychlené zpracování normální zpracování normální zpracování normální zpracování zpracování před zaplacením
Pořadí 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.

 

Legenda:

expresní zpracování expresní zpracování
zrychlené zpracování zrychlené zpracování
normální zpracování

normální zpracování

zpracování před zaplacením

zpracování před zaplacením

Přihlásit se k odběru RSS - rychlost zpracování