Expresní formátování | Formatovani-dokumentu.cz

Expresní formátování

Expresní formátování poskytuje nejrychlejší možnou variantu zpracování vaší práce. Pokud jste na hranici termínu, kdy je nutné odevzdat práci, jedná se o nejvhodnější variantu formátování. Každou práci se snažíme vyhotovit co nejrychleji. Každá práce je vyhotovena maximálně do dvou dnů. Kdybyste na práci velmi spěchali, kontaktujte nás, abychom mohli individuálně dohodnout případný dřívější termín.

Vyberte počet stránek, kolik Váš dokument obsahuje. Případných nesrovnalostí se nemusíte bát, následně Vám je pomůžeme vyřešit.
V případě, že chcete nahrát text později, stačí nahrát prázdný soubor a práci poslat např. následně emailem. Velké soubory můžete zaslat např. přes http://uschovna.cz a následně odkaz zaslat emailem.
Např. metodické pokyny pro zpracování práce, vlastní požadavky na zpracování.
Pokud najdeme při formátování nějaké chyby, rádi Vám pomůžeme s jejich opravením. Jedná se o chyby oproti ISO normám a ČSN.
Zašleme Vám informace nalezené pravděpodobnosti vzniklých plagiátů. Práce jsou kontrolovány oproti databázi elektronických dokumentů, záleží tedy na konkrétním obsahu testovaných dokumentů (konkrétní shody textů centrální systém zobrazuje za poplatek).