tisk | Formatovani-dokumentu.cz

tisk

Tisk, svázání a dodání práce

Podívejte se na seznam poskytovatelů, který Vám pomůže najít nejvhodnějšího ke svázání Vaší bakalářské / diplomové práce. Dříve jsme sice nabízeli i možnosti tisku a vazby, ale praxí bylo ověřeno, že je přímý kontakt s tiskařem vhodnější.

Po dokončení naformátování Vaší práce nabízíme možnosti tisku, vazby a dodání práce na Vámi zadanou adresu. Celý proces závisí na konkrétním počtu černobílých a barevných stránek, rychlosti dodání (nejdéle trvá výroba desek s ražbou textu) atd... 

Jakmile budete mít zpracovanou objednávku formátování práce, na Vaši žádost Vás kontaktujeme a domluvíme s Vámi další postup výtisku práce. Informace o cenách za vazbu prací naleznete v souhrnných informacích v ceníku.

 

V jakém souborovém formátu obdržím naformátovaný dokument?

Základním formátem, který obdržíte po zpracování dokumentu, je PDF. Jedná se formát, který zaručí stejný výstup na různých operačních systémech. Pokud budete chtít následně vytisknout a svázat svou práci, jedná se o ideální formát, který přijímá naprostá většina subjektů zabývající se tiskem dokumentů.

Přihlásit se k odběru RSS - tisk