Kontrola správného formátování práce zdarma | Formatovani-dokumentu.cz

Kontrola správného formátování práce zdarma

Stačí zaslat práci ke kontrole a bude Vám zpět zaslán report chyb nalezených v práci. Využijte možnosti nechat si zdarma a nezávazně zkontrolovat práci dříve, než ji bude kontrolovat Váš vedoucí práce či oponent. Obdržíte seznam nalezených problémů nebo nedostatků, a to do 24 hodin od zaslání práce. Práce jsou kontrolovány zdarma, pokud je zaslán screenshot (printscreen) sdílení odkazu na naše stránky (Facebook, školní fórum, blog, diskusní fórum, ...).

Sdílej odkaz na naše stránky a pošli screenshot. Proč?

Důvod je jednoduchý. Kontrola formátování nám zabere průměrně 15-30 minut. Sdílení odkazu vám zabere méně jak minutu. My pomůžeme vám, vy pomůžete nám :-) Návod na vytvoření screenshotu je níže na stránce. Čím bude stránka se sdílením originálnější (nejen Facebook), tím více se budeme i my snažit :-)

Ukázka sdílení odkazu na Facebooku Ukázka sdílení odkazu na diskusním fóru

Soubor s textem bakalářské / diplomové práce.
Soubory musí být menší než 15 MB.
Povolené typy souborů: doc docx odt.
Zašlete screenshot (jpg, png, gif, ...) obrazovky, na kterém bude vidět, jak jste umístili odkaz http://formatovani-dokumentu.cz někam na web (školní fórum, webová diskuse, Facebook, Google Plus, ...). Odkaz může být třeba i na samotnou kontrolu formátování nebo některý z návodů, či jakýkoli jiný odkaz z našeho webu.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp pdf doc docx.

Poslední kontroly formátování

Kontrola č. E-mail
2106 h************@gmail.com
2105 p***************@lompraha.cz
2104 k************@email.cz
2103 j**********@carrier.com
2102 m*****************@seznam.cz
2101 k*********@heroldovysady.cz
2100 m*******@seznam.cz
2099 d**********@email.cz
2098 d**********@email.cz
2097 v**************@icloud.com
2096 s****************@post.cz
2095 T************@seznam.cz
2094 h*********@seznam.cz
2093 h***********@bp-akademie.cz
2092 r*************@gmail.com
2091 v**********@seznam.cz
2090 a*********@seznam.cz
2089 d*******@yahoo.com
2088 a**********@seznam.cz
2087 e***************@gmail.com
2086 R***********@SEZNAM.CZ
2085 j*****@email.cz
2084 k*****@outlook.com
2083 m*******@outlook.com
2082 h*********@seznam.cz

Jak postupovat?

  1. Sdílej odkaz https://formatovani-dokumentu.cz nebo např. https://formatovani-dokumentu.cz/kontrola-formatovani (či jinou naši stránku) na webu;
  2. Vytvoř screenshot stránky (návod zde), kde jsi odkaz sdílel (diskuse na Internetu, Facebook, stránky školy, ...);
  3. Nahraj svoji práci a screenshot do formuláře na stránce;
  4. Do 24 hodin obdržíš výsledek kontroly formátování.

Kontrolu formátování už využilo přes 600 studentů (seznam níže na stránce). Ve většině případů se v průměru najde 15-25 typů chyb. Často se stane, že autor takový typ chyby opakuje např. v každém odstavci, takže je celkový počet jednotlivých chyb mnohem větší. Konkrétní chybyj sou  pak zaslány v reportu spolu s číslem stránky a upozorněním na problém.

Pokud se Vám tento nápad líbí, pomožte i svým spolužákům a nasdílejte tuto stránku např. na školním fóru nebo Facebooku. 

Tip: Práce může být zkontrolována i bez sdílení screenshotu - více informací o placené kontrole formátování.

Vytvoření screenshotu obrazovky s odkazem

Jelikož kontrola nějakou dobu opravdu zabere, a chceme, aby byla dostupná zdarma, budeme rádi, když nám také pomůžete. Stačí nasdílet odkaz http://formatovani-dokumentu.cz (nebo kterýkoli jiný např. s návodem či popisem služeb) někde na webu. Může se jednat o školní fórumwebovou diskusiFacebook profil apod. Odměnou za to bude kontrola práce zdarma. Platí pravidlo, že čím si dáte záležet více vy při zaslání odkazu nebo reference na web, tím si dáme záležet více my při kontrole.

Ukázka screenshotu odkazu

Ukázka screenshotu odkazu na Facebooku

Ukázka screenshotu odkazu na fóru školy

Ukázka screnshotu odkazu na fóru školy

Připravili jsme pro vás i návod, jak takový screenshot obrazovky vytvořit.

Možnost zaslání práce i bez odkazu

Samozřejmě můžete využít i placené zaslání práce bez odkazu. Není pak potřeba se trápit s žádným odkazem.

Opakovaná kontrola formátování

Práci můžete zaslat ke kontrole i opakovaně. Poprvé si necháte zkontrolovat chyby a obdržíte jejich seznam. Následně práci opravíte a necháte si ji zkontrolovat znovu. Podmínkou je však nový screenshot odkazu, který bude umístěn na jiných stránkách. Typicky sdílí lidé odkazy na Facebooku, tak k druhé kontrole je potřeba ho sdílet např. na internetovém fóru / blogu apod.

Komentáře

32

Dobrý den, zde zasílám zadání korektury mat. práce. A ještě bych Vás chtěl poprosit zda byste mi mohli dát číslování stránky od stránky 6. Předem děkuji, Karel Milec.
Obrázek uživatele Hanka

Dobrý den, výsledek kontroly formátování byl zaslán na uvedený email. Číslování stránek lze nastavit podle návodu http://formatovani-dokumentu.cz/navod/jak-na-cislovani-stranek-v-ms-word. Samozřejmě můžete využít i služeb formátování http://formatovani-dokumentu.cz/poskytovane-sluzby. Vzhledem k množství chyb nalezených v práci se dá formátování jedině doporučit. Pěkný den, Tomáš Novotný

toto platí
Obrázek uživatele Hanka

Ano, stále kontrolujeme práce zdarma :)

Dobrý den, Zkoušela jsem tyhle úkoly dle vašeho návodu na vašich webovkách ale bohužel nedaří se :/. Mohli by jste mi s tím prosím pomoci? Mám 3 hlavní nadpisy (hlavní kapitoly) a potřebuji k tomu podkapitoly a podpodkapitoly u jednotlivých nadpisů. Nedaří se mi to. Word mi vygeneruje pouze hlavní kapitoly a ty ostatní vůbec. Děkuji 1) Text bude členěn do tří úrovní (hlavní kapitoly (1.), podkapitoly (1.1) a podpodkapitoly (1.1.1)). Vše číslované. 2) Číslování stránek: od strany 4, číslem 4. Strana 9 bude otočena na šířku. 3) Před samotným textem bude obsah - vygenerovaný Wordem.
Obrázek uživatele Standa

Učitě rádi pomůžeme, zašlete práci na info@formatovani-dokumentu.cz a uvidíme, co se dá dělat :)

Dobrý den, vkládám screenshot odkazu i text ve formátu doc. a jpg., podle daných kriterii, ale jakmile pridám druhý soubor a chci to odeslat, načtený první soubor po aktualizaci zmizi a hlasi, že musim přidat oba soubory. Jak mam tento problem vyresit, když chci bezplatne zkontrolovat projektovou praci? dekuji Merezkova
Obrázek uživatele Tom

Pokud Vám nejde vyplnit formulář, můžete potvrzení i práci ke kontrole zaslat emailem na info@formatovani-dokumentu.cz. Je to však divné, protože dalším 400 lidem odeslat práci ke kontrole šlo :) Možná bude problém někde v prohlížeči ... doporučuji vyzkoušet jiný.

Posílám práci na zkontrolování. Přeji hodně trpělivosti.
Obrázek uživatele Tom

Rádi Vám ji zkontrolujeme :-)

Dobrý den, prosím o pomoc, nejde mi nastavit stránky nějak se mi to rozházelo. Potřebuji mít očíslované stránky od Úvodu a tj číslo stránky 9...děkuji za pomoc
Obrázek uživatele Tom

Pokud byste chtěla práci rovnou opravit, tak je možné využít přímo služby, kterou nabízíme: https://formatovani-dokumentu.cz/obsah/cislovani-stranek-od-urcite-strany

Děkuji.

Děkuji za kontrolu práce. :)

Dobrý den, Byl bych vám vděčný za kontrolu bakalářské práce. V této práci ještě není úvod, závěr, seznam obrázků a literatury. Každopádně by kontrola mně velice pomohla, nejvíc mě zajímá správnost citací. Děkuji, S pozdravem, Rybakov
Obrázek uživatele Tom

Doporučuji použít formulář výše na stránce k odeslání kontroly práce. Nyní jste odeslal pouze komentář ke stránce, čímž práci zkontrolovat nemůžeme - nelze ji přes formulář komentáře nahrát (Word soubor). Jakmile ji odešlete přes výše uvedený formulář, pak může být zkontrolována běžným způsobem. Kdyby se to nedařilo, pošlete ji emailem.

Nelze zaslat soubor s fotkou!!! Chyba na stránce
Obrázek uživatele Tom

Vidím, že jste si poradil a poslal soubory emailem :-)

Dobrý den, plánuji si u vás zaplatit formátování bakalářské práce. A chtěla jsem se zepat, zda by bylo možné napsání úvodu, abstraktu a závěru ?
Obrázek uživatele Tom

Rádi vám pomůžeme s formátováním BP. Napsat úvod, závěr a abstrakt je pro nás však nadlidský úkol. Museli bychom celou BP přečíst, pochopit a z toho naspat příslušné věci. Navíc by to bylo v rozporu s autorským zákonem, kdybyste pak tvrdila, že jste psala dané věci vy. Řešení je ale jednoduché. Stačí se řídit dle návodů https://formatovani-dokumentu.cz/navod/uvod-bakalarske-prace-rady-tipy-navod https://formatovani-dokumentu.cz/navod/zaver-bakalarske-prace-tipy-rady-navod https://formatovani-dokumentu.cz/navod/jak-napsat-abstrakt Upřímně řeknu, že napsání úvodu, závěru a abstraktu bylo pro mne to nejjednodušší, co se na celé práci píše. Protože už to je jen tečka za celým textem.

Dobrý den, můj hlavní problém je obsah, z nějakého důvodu se mi neaktualizuje do podoby, jakou potřebuji, bojuji s tím, aby mi zobrazoval úvod, obsah, závěr, resumé, sez.lit. a přílohy bez čísel a zbytek byl číslovaný (hlavní 4 kapitoly mám jako Nadpis 1, podkapitoly Nadpis 2 atd. Moc děkuji, že se na to podíváte.
Obrázek uživatele Tom

Příčinou mohou být špatně zahrnuté styly při generování obsahu. Když vkládáte obsah, můžete použít Reference > Obsah > Vložit obsah ... a v nabídce Možnosti vybrat konkrétní styly, které budou do obsahu zahrnuty. Takto lze vytvořit obsah dle požadavků.

Dobrý den, v práci má byt citace přímá a nepřímá pod čarou. Děkují
Obrázek uživatele Tom

Předpokládám, že jste si spletla příspěvek, kam vložit komentář. Nechtěla jste náhodou napsat poznámku do políčka komentáře objednávky?

Zdravím! Bohužel jsem našla vaši stránku až pozdě (odevzdání je v pondělí), ale totálně nestíhám a doufám, že mi alespoň v malých věcech vypomůžete. Za jakýkoliv komentář/opravu chyb budu DO KONCE života vděčná. Díky!
Obrázek uživatele Tom

Rádi pomůžeme, pokud to bude v našich silách :-)

Bohužel nemám FB
Obrázek uživatele Tom

Můžete sdílet i kdekoli jinde na webu.

Prosím o kontrolu přejí si doplnit odsazení prvních řádků u odstavců /není u všech ). dekuji mně už z toho hrabe
Obrázek uživatele Tom

Pokud chcete práci naformátovat, doporučuji https://formatovani-dokumentu.cz/formatovani-praci

Známý mě poprosil o pomoc s formátováním jeho práce. Nechci, abych něco udělala špatně, proto posílám ještě na kontrolu. :) Díky!
Obrázek uživatele Tom

Je potřeba vyplnit formulář výše a odeslat ho, abychom vám mohli práci zkontrolovat.