Aktuality | Formatovani-dokumentu.cz

Aktuality

 • Už jste se někdy trápili s formátováním Vaší práce dlouhé hodiny bez výsledku? Není jednodušší tvořit pouze text dokumentu a nechat zpracování formátu na profesionálech? Ideálním příkladem může být psaní bakalářské / diplomové / semestrální práce.

 • Pro získání bonusových úprav Vašeho dokumentu zdarma stačí naspat odkaz na web, přes který se zaregistrují další lidé. Odkaz můžete poslat např. na studentské fórum školy, facebook skupinu, vlastní webové stránky atd ... Za každých 5 lidí získaný přes Váš odkaz, dostanete jednu bonusovou úpravu zdarma. Stačí postupovat následovně:

 • Bakalářská práce může být jedním z prvních dokumentů, které člověk na vysoké škole nechává tisknout a svázat. Je proto vhodné mít obsah práce správně naformátovaný, protože celkové hodnocení tvoří právě kombinace kvality textu a kvality formátování.

 • Spustili jsme služby gramatické a jazykové korektury prací. První objednávka na sebe nenechala dlouho čekat. Hned druhý den od spuštění služby byly stránky zaindexované ve vyhledávačích a první zákazík byl na světě. O to zajímavější byly konkrétní výsledky kontroly. Na 50ti normostranách textu bakalářské práce bylo:

 • Při formátování jednotlivých prací jsou vždy pročítány zaslané metodické pokyny. U některých pokynů se člověk opravdu pobaví. Zatím tento článek slouží pouze pro sběr zajímavých instrukcí, ale až se v historii naformátovaných prací podaří najít jedny velmi povedené pokyny, určitě bude o co stát.

 • Začínají se objevovat zákazníci, kteří naše služby využili při psaní své bakalářské práce. Mezi psaním bakalářské a diplomové práce bývá časový odstup dvou a někdy i více let. Je pro nás potěšením, když se k nám zákazník i po letech vrátí a objedná si službu formátování diplomové práce. Je to pro nás projev spokojenosti s našimi službami. Naše služby byly spuštěny přibližně v září 2012, první řádné státnice tak mohly být např. v květnu 2013 a dnes je to přesně 2 roky. Pro nás je to a do budoucna motivující výsledek.

 • Nyní již poskytujeme i jazykovou korekturu s rychlostí zpracování do dvou dnů. Často se taková možnost může hodit, když opravdu není dostatek času na odevzdání práce. Však to každý zná - ty termíny :) Abychom stihli práci kompletně zkontrolovat po jazykové i gramatické stránce, omezili jsme počet normostran na 60. Pokud se rychlost zpracování korektury osvědčí, rádi nabídneme k dispozici zpracování i více stránek.

 • Od doby, co nabízíme službu jazykové a gramatické korektury, už jsme opravili opravdu velké množství chyb :-) Snad každý, kdo psal práci delšího rozsahu (bakalářská, diplomová práce), ví, že je těžké po sobě chyby najít. Často nemusí být problém jen v pravopisu, ale také v tom, že jednoduše napíšete odstavec a pak se ho snažíte přepsat, protože k němu měl vedoucí práce nějaké výtky. Může se pak lehce stát, že z textu vznikne nesmysl.

 • Objednejte si online jazykovou a gramatickou korekturu textu vaší práce. Vybrat si můžete ze třech nabízených tarifů. Tarify korektury se liší počtem dnů zpracování i cenou. Vše závisí na zvolených preferencích. Pokud potřebujete zkontrolovat pouze pár normostran, budete mít korekturu levnější. Samozřejmě ale nabízíme korektury i pro velké množství normostran.

 • Děkujeme za projevenou přízeň, kterou pravidelně sledujeme. Jsme rádi za velké množství návštěvníků webu, která ve špičce přesáhla 60 000 návštěv za měsíc. Typicky se jedná o březen a duben, kdy se odevzdávají závěrečné práce. 

  Návštěvnost webu 60 000+

  Už nyní víme, že se meziroční návštěvnost zvedá přibližně o 25 %. Budeme rádi, když pomůžeme ještě více studentům.

Stránky