Sleva 5% pro kamaráda, 10% pro sebe (lze sčítat) | Formatovani-dokumentu.cz

Sleva 5% pro kamaráda, 10% pro sebe (lze sčítat)

Tato akce byla pozastavena. Místo toho jsme připravili nový affiliate program.

Získat slevu

Práci si můžete nechat naformátovat zdarma jednoduchým způsobem. Obdržíte od nás slevový kód na 5%, který můžete komukoli poskytnout. Za každé použití slevového kódu získáte 10% slevu z kamarádovy objednávky pro sebe. Výsledné slevy si nasčítáte a použijete na svou objednávku. Jak tedy postupovat?

  1. Vyplnit formulář pro zaslání vlastního slevového kódu na 5% (níže),
  2. Dát co nejvíce lidem slevový kód na 5% (Facebook, školní fórum, Internetové diskuse, ...),
  3. Nastřádat své slevové 10% kódy (budou zaslány emailem),
  4. Při formátování své práce zadat všechny své kódy do objednávky.

I kdyby se vám nepovedlo nasbírat kódy s celkovou cenou vaší objednávky, můžete si jich uplatnit i méně. Formátování práce tak může přijít např. na 50% z původní ceny. Čím delší dobu slevové kódy budete sbírat, tím máte větší šanci na slevu celé práce.

Konkrétní hodnota slevy se počítá jako 10% ze zaplacené objednávky. Pokud tedy někdo přes váš 5% kód bude mít objednávku dražší než vy, dostanete větší slevu na svou objednávku. Slevové kódy nejsou časově omezené. Můžete tedy sbírat třeba celý rok. Kódy je možné kombinovat mezi sebou, ale ne s jinými slevami. Obdržené slevové kódy nejsou přenosné z osoby na osobu.

Příklad:

Nechal jsem si vygenerovat vlastní slevový kód na 5%. Dal jsem ho na Internetu na školní fórum. Přes tento kód byly dokončeny tři objednávky.

  • První za 1000 Kč - dostal jsem slevu 100 Kč.
  • Druhá byla za 1500 Kč - dostal jsem slevu 150 Kč.
  • Třetí za 800 Kč - dostal jsem slevu 80 Kč.

Moje objednávka bude stát 900 Kč - 100 Kč - 150 Kč - 80 Kč = 570 Kč, což je celková sleva 37%. Stačí tedy nasbírat ještě pár objednávek a moje může být zcela zdarma.

Vaše jméno a příjmení pro budoucí identifikaci.