Kontrola plagiátů - ZDARMA | Formatovani-dokumentu.cz

Kontrola plagiátů - ZDARMA

Chcete mít jistotu, jestli jste nezapomněli citovat nějaký zdroj? Zašlete si práci ke kontrole plagiátů. Na Váš email bude zaslán přehled o nalezených schodách z databáze závěrečných prací. Stejnou databázi používá velké množství vysokých škol pro kontrolu každé práce před státními závěrečnými zkouškami. Výsledek kontroly plagiátů bývá doručen na zadaný email do 24 hodin. Ve špičkách (mnoho odevzdávaných a kontrolovaných prací) může být lhůta delší. Buďte prosím trpěliví. Nově systém, který používáme, chce za zobrazení konkrétní shody uhradit poplatek. Tento poplatek nejde nám, ale přímo do systému hledání shod. Shody menší než 5 % jsou ale často v pořádku.

Sdílej odkaz na naše stránky a pošli screenshot. Proč?

Důvod je jednoduchý. Kontrola plagiátů nám chvilku zabere. Sdílení odkazu vám zabere méně jak minutu. My pomůžeme vám, vy pomůžete nám :-) Návod na vytvoření screenshotu je níže na stránce.

Ukázka sdílení odkazu na diskusním fóru Ukázka sdílení odkazu na Facebooku

Soubor s textem práce, který bude podroben kontrole plagiátů.
Soubory musí být menší než 50 MB.
Povolené typy souborů: pdf doc docx odt.
E-mailová adresa, na kterou zašleme výsledek kontroly plagiátů.
Zašlete screenshot (jpg, png, gif, ...) obrazovky, na kterém bude vidět, jak jste umístili odkaz http://formatovani-dokumentu.cz někam na web (školní fórum, webová diskuse, Facebook, Google Plus, ...). Odkaz může být třeba i na samotnou kontrolu plagiátů nebo některý z návodů, či jakýkoli jiný odkaz z našeho webu.
Soubory musí být menší než 5 MB.
Povolené typy souborů: gif jpg jpeg png bmp pdf doc.
Pro účely zaslání výsledku kontroly plagiátů musíme Váš email zadat do centrálního registru. Jakmile bude kontrola vyhotovena, obdržíte z registru výsledek právě na uvedený email.

Jak postupovat?

  1. Sdílej odkaz https://formatovani-dokumentu.cz nebo např. https://formatovani-dokumentu.cz/kontrola-formatovani (či jinou naši stránku) na webu;
  2. Vytvoř screenshot stránky (návod zde), kde jsi odkaz sdílel (diskuse na Internetu, Facebook, stránky školy, ...);
  3. Nahraj svoji práci a screenshot do formuláře na stránce;
  4. Do 24 hodin obdržíš výsledek kontroly formátování.

Kontrolu formátování už využilo přes 600 studentů (seznam níže na stránce). Ve většině případů se v průměru najde 15-25 typů chyb. Často se stane, že autor takový typ chyby opakuje např. v každém odstavci, takže je celkový počet jednotlivých chyb mnohem větší. Konkrétní chybyj sou  pak zaslány v reportu spolu s číslem stránky a upozorněním na problém.

Pokud se Vám tento nápad líbí, pomožte i svým spolužákům a nasdílejte tuto stránku např. na školním fóru nebo Facebooku. 

Tip: Práce může být zkontrolována i bez sdílení screenshotu - více informací o placené kontrole formátování.

Vytvoření screenshotu obrazovky s odkazem

Jelikož kontrola nějakou dobu opravdu zabere, a chceme, aby byla dostupná zdarma, budeme rádi, když nám také pomůžete. Stačí nasdílet odkaz http://formatovani-dokumentu.cz (nebo kterýkoli jiný např. s návodem či popisem služeb) někde na webu. Může se jednat o školní fórumwebovou diskusiFacebook profil apod. Odměnou za to bude kontrola práce zdarma. Platí pravidlo, že čím si dáte záležet více vy při zaslání odkazu nebo reference na web, tím si dáme záležet více my při kontrole.

Ukázka screenshotu odkazu

Ukázka screenshotu odkazu na Facebooku

Ukázka screenshotu odkazu na fóru školy

Ukázka screnshotu odkazu na fóru školy

Připravili jsme pro vás i návod, jak takový screenshot obrazovky vytvořit.

Možnost zaslání práce i bez odkazu

Samozřejmě můžete využít i placené zaslání práce bez odkazu. Není pak potřeba se trápit s žádným odkazem.

Opakovaná kontrola formátování

Práci můžete zaslat ke kontrole i opakovaně. Poprvé si necháte zkontrolovat chyby a obdržíte jejich seznam. Následně práci opravíte a necháte si ji zkontrolovat znovu. Podmínkou je však nový screenshot odkazu, který bude umístěn na jiných stránkách. Typicky sdílí lidé odkazy na Facebooku, tak k druhé kontrole je potřeba ho sdílet např. na internetovém fóru / blogu apod.